שלום רב, בוודאי כולכם נתקלתם בשיחה שנכנסתי אליכם ממספר חסוי ואתם רוצים לדעת מה המספר שלו. כאן אני יסביר במפורט מה צריך לעשות בשביל ליצור זיהוי חסוי בחינם!!.
להלן האפשריות.
1. וירטואל פלוס.
מה זה וירטואל פלוס.
מערכת וירטואל פלוס הינה מערכת להוצאת לקבלת שיחות , עם אפשרות להגדרה מאיזה זיהוי יצא השיחה, אפשרות הקלטת השיחה, שליחת מסרון SMS, ובחלק המערכות גם אפשרות לקבלת מסרונים.זהו הסבר קצר על וירטואל פלוס.
איך מקבלים וירטואל פלוס.
על מנת לקבל מספר וירטואלי יש לנו כמה אפשריות.
1. להתקשר לימות המשיח במספר : 0773137770 ותבדוק אם אתם שומעים בתפריט: לרוח יקר הינך זכאי לקבל מספר וירטואל פלוס. במידה ושמתם פעלו לפי ההוראות ותקבלו מספר וירטואלי.
2. לפתוח מערכת בקידומת 0795(ניתן לבקש בשרותלקוחות של החברה.) ולהתקין בשלוחה הראשית הגדרה של קבלת והוצאת שיחות. (שימו לב , כי במידה והשתמשתם באפשרות זו חובה שיהיה במערכת מינימום 12 יחידות על מנת שתוכלו לקבל שיחות)להלן ההגדרה:

קוד:

type=private_did
private_did_admin=כאן כותבים את המספר עבורו הוירטואל פלוס

3. לנייד מספר לוירטואל פלוס. ניתן לרכוש מספר נייד שיכול לקבל הודעות (אפשר להשתמש בטוקמן)ולבקש מימות המשיח לנייד אותו לוירטואל פלוס. במידה והשתמשתם באפשרות זו תוכלו לבקש לנייד את המספר אם אפשרות לקבל הודעות וכך תוכלו לקבל הודעות למספר הוירטואלי.

לאחר שביצעתם את אחד מהאפשרויות האלה. נעבור לשלב הבא
ביצוע וסיום התהליך.
כנסו להגדרות הפלאפון וכנסו לאפשרות של הפנית שיחה.(באן אין ניתן לפנות לחברת התקשורת לביצוע ההפניה.) ובחרו ב:הפניה באם תפוס.
והגדירו במספר להפניה את המערכת הוירטואלי פלוס/את המערכת שהגדרתם שם את הגדרת הוירטאל פלוס. לאחר מכן, כל מי שיתקשר אליכם מחסוי תדחו אותו והשיחה תחזור אליכם כעבור מספר שניות מהמספר האמיתי שלו.
שימו לב: כי אין לענות לשיחה אלא  לחזור למספר,(באם עניתם לשיחה זה מחייב יחידות.)
מקווה שמובן וברור.